Nodarbība

Renesanses stila zīmēšanas tehnika

Ja vēlaties izpētīt seno renesanses stila zīmēšanas  tehniku un, to izmēģinot, radīt gatavu zīmējumu kopā ar mākslinieci Kristīnu Rubīni, tad šis aizraujošais un interesantais ceļojums ir domāts jums!
Nodarbība ir domāta visdažādākā vecuma indivīdiem un grupām – iepriekšēja sagatavošanās un zināšanas mākslas jomā nav obligātas.

Jaunas nodarbības renesanses stila zīmēšanas tehnikā pie mākslinieces Kristīnas Rubīnes notiks 2017.gada pirmajā ceturksnī. Aicinām pieteikt savu interesi, aizpildot anketu. Katru interesentu individuāli informēsim par tuvākajiem nodarbību laikiem.

Norises vieta: “Pastnieks zvana divreiz” telpās – Vienības gatvē 32.

Nodarbības cena: 28 EUR (darba materiāli ir iekļauti cenā).

Nodarbību vadīs Kristīna Rubīne – profesionāla māksliniece, gleznotāja un mākslas nodarbību pasniedzēja ar 15 gadu ilgu radošo praksi Itālijā, Florencē. Plašāka informācija http://kristinarubine.altervista.org/
Māksliniece pārvalda latviešu, krievu, angļu un itāliešu valodas, tā kā nodarbībai laipni aicināti pieteikties arī draugi-interesenti bez latviešu valodas prasmes.

Pēc pieteikšanas katram dalībniekam tiks nosūtīta atbildes ziņa un informācija par to, kā veikt priekšapmaksu par dalību nodarbībā. Jums būs rezervēta vieta grupā tikai pēc rēķina nomaksas.
Nodarbība notiks nelielā grupā.

Pasākums ir noslēdzies – pieteikšanās beigusies.

Rekvizīti: GOOD MOOD ART, Biedrība, reģ.nr. 50008253921, AS SEB banka, konta numurs: LV61UNLA0050024358781