Nodarbību cikls

Kaligrāfija rokraksta izkopšanai

Nodarbību cikls “Kaligrāfija rokraksta izkopšanai” ir paredzēts darbam mazā grupā vai kā individuālas nodarbības.

Rokraksta veidošana, izkopšana nav tikai tiekšanās pēc prasmes skaisti rakstīt, bet arī labs treniņš uzmanībai, spējai koncentrēties un domāšanai kopumā. Ārvalstīs veiktie pētījumi, kas atklāj kaligrāfijas nodarbes labo ietekmi, daudziem vairs nav jaunums, tomēr kaligrāfijas nodarbe savu popularitāti Latvijā sāka atgūt tikai pēdējo gadu laikā. Ja arī Jūs ir uzrunājusi glīto rokrakstu estētika, meditatīvam procesam pietuvinātā prāta kārtošana un piemīt sīksta pacietība vai vismaz neatlaidība, atvēliet savā dzīvē vietu kaligrāfijas nodarbību apmeklējumam.

Nodarbību laikā ir iespēja apgūt pamatprincipus glīta rokraksta veidošanai, iemēģināt roku, rakstot kādā no pamata šriftiem un daudz, daudz trenēties, lai rezultātā apgūtu vismaz vienu šrifta veidu un izkoptu savu rokrakstu. Mācīšanās procesā lielākoties tiek rakstīts ar spalvu, taču nodarbībās ir iekļauti arī uzdevumi, kuros tiek pielietoti vēl citi rakstāmrīki.
Kopumā nodarbību ciklu veido 8 nodarbības. Dalības maksa par visu nodarbību ciklu ir 160 EUR, materiāli iekļauti cenā. Maksāšana pirms nodarbību sākuma.

Nodarbībām var pieteikties, rakstot uz bon@bonifacijs.lv.  

Kaligrāfijas nodarbības rokraksta izkopšanai vada „Smalko rakstu darbnīcas” vadītāja un pasniedzēja – Marta Rubīna. Plašāka informācija: www.facebook.com/SmalkoRakstuDarbnica/.

 

Ziņas saturs atjaunots: 18/02/2019/
Rekvizīti: GOOD MOOD ART, Biedrība, reģ.nr. 50008253921, AS SEB banka, konta numurs: LV61UNLA0050024358781.