Konsultācija, Nodarbība

Izaugsmes konsultācijas

Mums katram ir savs laiks, kad nododamies sapņošanai par to, kā būtu, ja, piemēram, nomainītu nodarbošanos, darbu, nodibinātu biznesu vai izstudētu to, kas patiešām patīk, un turpinātu izvēlētajā jomā pilnveidoties. Ir tikai tāda nianse – kad ir jāizlemj, kas tieši ir tas, ko vēlies savā ikdienā mainīt, ko vēlies mācīties, kur vēlies pašrealizēties vai attīstīt savu uzņēmējdarbību, var atklāties visgrūtākais ķēdes posms visa lielā sapņa piepildīšanas procesā – saprast, ko tieši Tu vēlies?

Ikviens lielais dzīves sapnis prasa mazliet drosmes un dažkārt arī neliels iedrošinājums vai skatījums no malas ir tas, kas var palīdzēt pārvērst lielo sapni par skaistu un realizējamu mērķi.

“Bonifācijs” seko lielajiem sapņiem un ir gana prasmīgs sapņu tranformētājs, tāpēc, ilgi nevilcinoties, aicina interesentus pieteikties IZAUGSMES KONSULTĀCIJĀM. Kopīgi skatīsim, kā sasniegt iecerēto – piemēram, kā atrast vai nomainīt darbu, kā atpazīt savus talantus un izvēlēties, ko mācīties, kā saprast, kurp tālāk virzīties un kur meklēt turpmākai virzībai nepieciešamos resursus.

Konsultācijas ilgums: 1 h. Konsultācijas ietvaros iespējama dažādu pašizpētes metožu, tostarp pašnovērtējuma anketu, testu, izmantošana (tā kā šī procesa daļa mēdz būt laikietilpīga, anketas un testus lielākoties aizpilda attālināti pirms konsultācijas).

Konsultācijas formāts: Klātienē vai tiešsaistē.

Konsultācijas maksa: 40 Eur par 1 stundas ilgu konsultāciju.
Skolēniem, studentiem, bezdarbniekiem – 30 Eur.

Konsultante: Marta Rubīna – profesionāla izaugsmes un karjeras konsultante ar 15+ gadu ilgu konsultēšanas pieredzi. Iepriekšējā pieredze saistīta ar darbu personāla atlasē, darbu augstskolu karjeras centros, Valsts izglītības attīstības aģentūrā, Euroguidance programmā, NVO sektorā. Marta ir arī praktizējošs klīniskais un veselības psihologs.

Piesakieties konsultācijai, aizpildot anketu:

Ziņas saturs atjaunots: 02/12/2023/
Organizatora rekvizīti: GOOD MOOD ART, Biedrība, reģ.nr. 50008253921, AS SEB banka, konta numurs: LV61UNLA0050024358781.

WordPress contact form by 123FormBuilder